środa, 30 września 2015

62. Margaret

Hej,witam was w kolejnym wpisie!;)
Dziś jest to :
Margaret:Polska Piosenkarka,młoda wokalistka,jedna z najlepszych w Polsce. Madzia wydała już swoją płytę. Ma na swoim koncie dużo nagród. Między innymi z EMA! Najbardziej znana jest z piosenki "Thank You Very Much" i "Wasted",niedawno ukazał się najnowszy teledysk piosenkarki,który ma już 6mln. Wyświetleń na YouTube. A nazywa się "HeartBeat". Jutro kolejny post. Z Madzią widziałem się już chyba 10razy xd. Pozdro:)

wtorek, 29 września 2015

61. Kinga Rusin

Hej,cześć witam was w kolejnym wpisie dziś jest to:Kinga Rusin-Polska dziennikarka znana też z roli prowadzącej :Dzień Dobry TVN,często pojawia się na róźnych ściankach związanych z TVN'em. Raz zagrała Episod w programie plotkarskim "Na językach"urodziła się w Warszawie,i też sie tam wychowała. Kinga jest już od 9 lat w TVN'ie. Jest także jurorką w programie "You can dance-po prostu tańcz". Kolejny wpis jutro,pozdrawiam:)

niedziela, 27 września 2015

60. Jakub Błaszczykowski

Cześć,witam was w kolejnym wpisie!dziś jest to kolejny mój wymarzony autograf. Tym razem jest to Jakub Błaszczykowski!!!
Jakub to oczywiście Polski piłkarz grający obecnie w Fiorentinie. Włoski klub kupił go w tym rynku transferowym za 15 mln euro. Kuba został wykupiony z jednego z najlepszych klubów Bundesligi,czyli Borussi Dortmund. W Borussi gra od 2010 roku. Wcześniej grał w Wiśle Kraków. Kuba był naszym reprezentacyjnym kapitanem,lecz przez mnóstwo kontuzji,Robert Lewandowski przejął kapitańską opaskę. Kuba w reprezentacji strzelił 13 bramek i zaliczył 29 asyst. W reprezentacji gra od 2008 roku. Dokładnie od Euro 2008,ponieważ zadebiutował w elminacjach właśnie do tych rozgrywek. Dla Borussi strzelił 22 bramki i zaliczył 63 asysty. W Borussi jak i w reprezentacji i w fiorentinie gra z numerem 16 na plecach. W paru pierwszych meczach w Fiorentinie zdobył już pierwszą asystę,życze Kubie jak najlepszych występów w Fiorentinie jak i w reprezentacji. Autograf zdobyłem osobiście,Pozdrawiam czytelników bloga:)))

sobota, 26 września 2015

59. Tomasz Brzyski

Cześć. Kolejny już wpis dziś. Teraz to:
Tomasz Brzyski - lewy obrońca Legii Warszawa. W Legii zaliczył ponad 100,występów. W reprezentacji zagrał 9 razy i zaliczył 2 asysty i bramkę. Tomek jest bardzo sprawnym i szybkim obrońcą. Potrafi niesamowicie wrzucić,kiwnąć przy polu karnym i podać w polę do napastnika. Autograf zdobyłem osobiście. (Daję zdjęcie z Tomkiem,Ivicą,Kubą naraz ponieważ nie udało mi się zrobić pojedyńczego zdjęcia z Tomkiem,Pozdrawiam:)

58. Jakub Rzeźniczak

Siemanko!Teraz jestem mega dumny wstawiam wam post o jednym z moich ulubionych piłkarzy!!! Oczywiście autograf wymarzony!!!a jest to:
Jakub Rzeźniczak-Polski środkowy obrońca(2 Kapitan Legii) grający w Legii od 9 lat. W Legii zaliczył już ponad 300 występów. Kuba jest świetnym graczem,i jako jedyny zawodnik Legii,swój fan page na fb prowadzi sam. Jeszcze kilka miesięcy temu,wysyłał autografy po napisaniu prośby na fb. Lecz już nie. Kuba do siatki rywala w Legii trafiał już 23-krotnie!!!! Ciesze się że mam zdjęcie z Kubą (L)! Chwilę porozmawiałem z Kubą,i mogę stwierdzić że to spoko człowiek. Jest bardzo miły dla fanów! Kuba niestety jeszcze nie zaliczył debiutu w reprezentacji. Ogólnie;urodził się 25 października 1985 roku. Jego dziewczyna to modelka Edyta Zając. Kuba często na swoim fan page'u piszę opinię swoją do hejterów. Jest bardzo szczerym człowiekiem. Podpis został zdobyty osobiście,Pozdrawiam:)!

Edit:Nie dałem skanu autografu,Upsss!:P

57. Ivica Vrdoljak

Cześć to kolejny wpis. Tym razem jest to;
Ivica Vrdoljak-Serbski piłkarz grający na pozycji środkowego pomocnika w Legii Warszawa. Ivica ma już obywatelstwo Polskie,więc to Polak :3 . Ivica w Legii gra od 6 lat,jest także kapitanem. Ivica w Polsce mieszka,od 8 lat. Ivica do Legii przeszedł z Irlandzkiego klubu. Autograf zdobyłem osobiście. Podpis na karcie panini przeznaczam na wymianę :)

56. Michael Moran

Siemanooo!Witam was w kolejnym wpisie na moim autografowym blogu. Tym razem jest to:
Michael Moran-Francuski kucharz,mieszkający obecnie w Polsce. Jest jurorem w TVN'owym kultowym programie "Masterchef",także codziennie od 7:55 do 8:00 prowadzi swój krótkometrażowy serial o nazwie "Doradca Smaku" codziennie zdradza tam jeden przepis na super dania. Program jest na stacji TVN'u od ponad pół roku. Michael jest bardzo miły. Rozmawiałem z nim chwilę,i udało mi się dowiedzieć że nie długo będzie ponownie gościem w DDTVN. A po rozmowie,zrobieniu zdjęc z fanami,daniu autografów,nie schował się w samochód jak wszystkie gwiazdy,tylko poszedł sobie normalnie ulicą,w strone placu zbawiciela. Bardzo się cieszę że miałem zdj Michaela,ponieważ nie zapowiadali go W DDTVN,raz wcześniej miał być,ale niestety był tylko wywiad nagrany z nim. Więc autograf Michaela trafia do wymarzonych autografów,bardzo się cieszę że zgodził się na "selfie",xD!:) pozdrawiam:)