niedziela, 20 września 2015

41. Jerzy Grzechnik

Cześć witam was w kolejnym poscie❤. Wczoraj spotkałem Kasię Popowską!ale dziś post o:
Jerzy Grzechnik-urodzony 3 października 1979 roku w Warszawie. Jest to aktor i wokalista teatru muzycznego,"Studio Buffo" w Warszawie,z którym jest związany od 2007 roku. Absolwent wydziału zarządzania na uniwersytecie Warszawskim. Rezem z zespołem teatru zadebiutował w muzycznym show w reżyserii Janusza Józefowicza "Przebojowa Noc" w TVP1. Jest zarazem jego zwycięzcą. Uczył się w niepublicznej szkole wokalnej im. J.Wasowskiego przy ośrodku kultury ochoty w Warszawie. Śpiewał w chórze Gospelowym "Sound&Grace" laureat debiutów "Opole 2008"-nagrodę im.Anny Jantar otrzymał za wykonanie piosenki "nie ma jak u mamy"Wojciecha Młynarskiego. Jerzy pracuję także nad własnym materiałem. Piszę słowa i melodie. Dotychczas ujawiło się kilka autorskich utworów Jerzego. Należą do nich "Rajd Wśród złotych łanów","Odcisk Warg"(duet z Natalią Krakowiak),"Ile Razy","Gdzie Jesteś","w oczach twych","reforma dusz",zacznę żyć". Ćwiertfinalista piątej edycji telewizyjnego show "the voice of poland"(2014) w drużynie Edyty Górniak!:))))ja się z wami żegnam!;)

czwartek, 17 września 2015

40. Artur Chamski

Cześć to ostatni wpis na dziś! Tym razem jest to Artur Chamski! Artur to oczywiście Polski piosenkarz i aktor teatralny! Jest znany z swojej piosenki "Dom"! Występował w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" gdzie musiał między innymi udawać:
-Justina Biebera
-Justina Timberlake'a
- Tine Tarner
-Liroy'a
I 2 inne osoby. W programie zajął 2 miejsce. Artur ma naprawdę wiele fanów. Mam jeszcze 3 zdjęcia z Arturem z 3 innych spotkań,wszystkie były pod studiem DDTVN!!! To ostatni post,miłej lektury pozdrawiam!:)))

39. Artur Andrus

Cześć to kolejny wpis na blogu! Teraz jest to;
Artur Andrus! Artur to polski konferansjer,komik,piosenkarz kabaretowy. Urodzony 22 grudnia 1972 roku w Łowiczu. Artur ma wiele nagród z przeglądów "Paka",ma ich aż 21! Artur jest lubiany w całej polsce jako komik,który roźmiesza do łez. Artura spotkałem przypadkowo,ponieważ był konferansjerem na spotkaniu z p. Stanisławą Celińską,z którą jest już wpis na blogu. Zaraz jeszcze jeden post,Zapraszam!:)

Info!

Mam dla was krótkie info! Czasem na blogu będą się pojawiały same zdjęcia z gwiazdami. Ponieważ od niektórych gwiazd nie zebrałem autografu. A dziś u mnie 2 listy związane z muzyką!pozdrawiam!

38. Bronisław Cieślak

Cześć witam was w kolejnym wpisie! Dziś jest to:
Bronisław Cieślak-Polski aktor urodzony 22 lutego 1951 roku. P. Bronisław jest teraz znany z roli Malanowskiego. Swoją pierwszą rolę telewizyjną zagrał w serialu "007 Zgłoś się". Potem były różne filmy w,których p. Bronek zagrał. Czasem gra 1 odcinek Episod'owy w różnych serialach,np:
-Ojciec Mateusz
- Kryminalni
- W-11 wydział śledczy,i wielu wielu innych! P. Bronek również podkłada głos do różnych bajkowych postaci. P. Bronisław wzniecił się sławą właśnie w serialu "007 Zgłoś się" a teraz prawie każdy młody człowiek kojarzy go z roli "Bronisława Malanowskiego",z serialu "Malanowski&Partnerzy" w którym występują także jako detektywi:
Tomasz Orlik
Magda Dębska(mam z nią fotkę)
Marta Wadawska(narazie nie gra)
Marek Krupski(mam z nim fotkę)
To tyle w tym wpisie,miłej lektury!Pozdrawiam :D

środa, 16 września 2015

37. Agnieszka Dygant

Cześć witam was w kolejnym wpisie na blogu!tym razem jest to Polska aktorka!czyli:
-Agnieszka Dygant-To aktorka filmowa i teatralna. Gra w teatrze Rampa i w teatrze kwadrat!:D jest znana z takich serialów jak: "Prawo Agaty","Niania" i znana z wielu ról filmowych a między innymi "Och Karol". Agnieszka w 2011 roku dostała statuetkę za najlepszą rolę roku! Ja się z wami żegnam cześć!:D

wtorek, 15 września 2015

36. Antek Królikowski

Cześć to kolejny wpis!:D teraz jest to:Antek Królikowski-Polski młody aktor. Chyba odziedziczył to w genach,ponieważ jego mama i tata to także aktorzy!;) mama : Małgorzata Ostrowska-Królikowskak(mam z tą panią fotkę i autograf) i tata: p. Królikowski znany z ról z Rancza,Krew Z Krwi,i wielu wielu innych. Antek jest młodym świetnym aktorem,znanym z wielu ról. U mnie na dzielnicy kręcili odcinki do serialu "Bodo". Antek zdobył 2 lata temu nagrodę za najlepszego aktora młodego pokolenia w Polsce. Ja się z wami żegnam,cześć!:)